
Open Podium
5 juni 2025
Als dichter, ervaren of niet, kan je tijdens het Open Podium in de Sint Nicolaaskapel op 5 juni om 20.00 uur weer voordragen wat je wil. Iedereen kan zich aanmelden en je komt ook van alles tegen: gevestigde namen die nieuw materiaal willen uitproberen, beginners, en goede voordragers die werk van de grote namen declameren. Het publiek is talrijk en divers, zowel in leeftijd als achtergrond.
Het thema is: Experiment.
Doe je mee aan het open podium en wil je werken aan je voordracht, of je tekst alvast oefenen? Kom dan om 19.00 uur naar het opwarm-halfuurtje. Onder begeleiding van poetry slammer Rik Sprenkels kun je alvast aanvoelen hoe de ruimte is, een stuk van je tekst uitproberen, en als je wilt feedback krijgen.
Wil je meedoen? Laat dit vooraf wel even weten aan organisatoren Willemijn of Kyrke. Nog liever hebben we dat je je vooraf officieel aanmeldt via [email protected] als je mee wilt doen.
Let op: in de Sint-Nicolaaskapel is geen toilet aanwezig. Toiletbezoek kan in de pauzes in de parkeergarage (Kelfkensbos) of bij de Lindenberg. Neem eventueel wat warme kleding mee, voor het geval dat het koud wordt.
meer informatie